HakkımızdaÜrünlerimizFirma Turu Görüşleriniz İletişim
Vizyon&Misyon


Organizasyon Şeması


İnsan Kaynakları


Firma Turu


Görüşleriniz


Gizlilik Politikası


İletişim


 

Meteks Moda, müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder.

Genel gizlilik politikası şudur:

Hiçbir ziyaretçi veya müşteriden siteye girdiği anda otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. Otomatik olarak toplanan bilgiler arasında yalnızca belirli kişisel olmayan bilgiler vardır. Bunların arasında ziyaretçinin kullandığı tarayıcı program ve işletim sistemi gibi bilgiler bulunur. Bu verileri meteksmoda.com site yapısını iyileştirmek ve alışveriş işlemleri ile ilişkilendirmek için kullanır.

E-posta adresi, posta adresi, telefon gibi bilgiler yalnızca Meteks Moda Dokuma’nın standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır, ve bu bilgiler ancak müşteri olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdiğinde veritabanına kaydedilebilir.

Meteks Moda hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Meteks, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.
Meteks Moda 'in sayfalarından birinde veya daha fazlasında, Meteks harici internet sitelerine köprüler olabilir. Meteks, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Web sitemizde Meteks tarafından işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Meteks'in güvenlik prosedürlerini bilmeniz açısından gizlilik politikalarını sayfasını düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz

.

anasayfa / hakkımızda / ürünlerimiz / tekstil terimleri / görüşleriniz / firma turu / gizlilik politikası / iletişim
design & developed by TREDEAL.com

music by Hasan OZSUT